• » » Masallıda şəhid ailəsi olan qadınlar evlərində ziyarət olundu
Masallıda şəhid ailəsi olan qadınlar evlərində ziyarət olundu
Masallı rayonunda şəhid ailələri daim diqqət və qayğı ilə əhatə olunurlar. Xüsusəndə əlamətdar günlərdə şəhid ailələri ziyarət olunur, onlara müxtəlif hədiyyələr təqdim olunur və qayğıları ilə maraqlanılır.
Buna daha bir nümunə kimi 8 mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibəti ilə Masallı rayon İcra Hakimiyyətinin Başçısı cənab Araz Əhmədovun tapşırığına əsasən aparatın məsul əməkdaşları tərəfindən rayonun müxtəlif ərazilərində yaşayan şəhid ailəsi olan qadınları ziyarət etmiş, onları 8 mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibəti ilə təbrik edərək hədiyyələrini təqdim etmişlər.
Şəhid ailələri əlamətdar günlərdə onlara göstərilən daimi diqqət və qayğıya görə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Cənab İlham Əliyevə, Azərbaycan Respublikasının Birinci Vitse-prezidenti Mehriban xanım Əliyevaya, rayon rəhbərliyinə və qonaqlara dərin minnətdarlıqlarını ifadə etmişlər.